تجمع ۴۰ هزار نفری بسیجیان آذربایجان غربی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

29

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، دومین مرحله از رزمایش «اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص)» از صبح روز پنج شنبه ۲۲ شهریور و با اعلام رمز «لبیک یا حسین (ع)» آغاز شد.

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی در حاشیه دومین روز از مرحله دوم این رزمایش به خبرنگار فارس خبر داد: بسیجیان آذربایجان غربی همانند مرحله رزمایش با اقتدار عاشورایی و حسینی مسلک با اجتماع ۴۰ هزار نفری خود به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با آرمان‌های امام راحل و رهبری تجدید بیعت خواهند کرد.

حبیب شهسوار اضافه کرد: این رزمایش سراسری یادآور گردهمایی ۱۰۰ هزار نفری سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) در ایام دفاع مقدس است و بسیجیان امروز با همان روحیه انقلابی بسیجیان دوران جنگ تحمیلی در عرصه دفاع از انقلاب حضور دارند.

وی با اشاره به رمز آغاز رزمایش تصریح کرد: لبیک یا حسین از سال ۴۲ شعار اصلی نهضت اسلامی است، این لبیک رسا تمرین پیام دشمنان و دوستان است به این معنی که تا آخرین قطره از خون خود راه ولایت ایستادگی خواهیم کرد.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: در مرحله دوم از رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) بالغ بر ۶ هزار و ۵۰۰ نفر از بسیجیان شهرهای آذربایجان غربی با شعار خدمت بی منت به مردم خدمات رسانی می‌کنند.

شهسوار در ادامه اشاره کرد: پیام این رزمایش به دوستان امیدواری و برای دشمنان نیز اقتدار بسیجیان و دلسردی دشمنان از توطئه علیه ملت ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری فارس، گفتنی است ۳۴ گردان از گردان‌های بیت المقدس امام علی (ع) کوثر و فاتحین بسیجیان آذربایجان غربی همزمان با سایر استان‌ها در رزمایش سراسری «اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص)» شرکت کرده‌اند.

لازم به ذکر است گروه های جهادی در قالب گروه‌های سازندگی‌ در حاشیه این رزمایش به ساخت خانه برای محرومان و سایر خدمات عام المنفعه اقدام می‌کنند.

ارسال یک پاسخ