تجلیل از خانواده اولین شهید مدافع حرم در گتوند

13

تجلیل از خانواده اولین شهید مدافع حرم در گتوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ حمید بهداروندی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند با بیان این مطلب گفت: به مناسبت سالروز دیدار تاریخی مدیران کانونهای فرهنگی هنری مساجد و ائمه جماعات در ۱۹مهرماه سال ۹۱ مراسم ویژه ای به همین مناسبت در سالن اجتماعات حوزه هنری وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور با حضور وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی، مسئولین کشوری و لشکری، خانواده های شهید مدافع حرم برگزار و از خانواده شهید مدافع حرم محمد تاجبخش از شهرستان گتوند خوزستان تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم خانواده دو شهید مدافع حرم خوزستانی که مسئول کانون فرهنگی هنری مساجد بودند؛ حضور داشته و مورد تجلیل قرار گرفتند.

بهداروندی اظهار کرد: شهید محمد تاجبخش از سال۱۳۹۳ به عنوان مدیر کانون فرهنگی هنری دکتر قیصر امین پور(شاعر برجسته انقلاب اسلامی) شهرستان گتوند انجام فعالیت می کرد.
وی خاطرنشان کرد: شهید محمد تاجبخش اولین شهید مدافع حرم شهرستان گتوند در سال۱۳۶۸متولد شد و در سن ۲۸سالگی در منطقه عملیاتی تدمر سوریه در دفاع از حرم اهل بیت آل الله(ع) به فیض شهادت نائل آمد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند در ادامه یادآوری کرد: ما باید سخنان تاریخی مقام معظم رهبری در سال۹۱ را به نحو شایسته اجرا کرده و آنها را سرلوحه فعالیت خویش در کانونهای فرهنگی هنری مساجد قرار دهیم.

مقام معظم رهبری در سالروز دیدار با مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد فرمودند «سفارش می کنم کانونهای فرهنگی مساجد را فراموش نکنید، خودتان را مجهز و مسلح کنید به سلاح معرفت و استدلال، به کانون های فرهنگی بروید و پذیرای جوانان باشید، با روی خوش هم پذیرا باشید».

داوود طهماسبی

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ