محسن حججی

بهره‌برداری از مجموعه ورزشی شهیدحججی تا ۲ ماه آینده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایسنا، مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تربیت بدنی و ورزش با اعلام این موضوع گفت: این مجموعه با مساحتی بیش از ۴ هزار متر مربع رو‌به‌روی دانشگاه علم و صنعت واقع شده‌ و بعد از بهره‌برداری در اختیار کارکنان سازمان قرار خواهد گرفت.

محمد دادگان در ادامه با اشاره به خدمات این مجموعه ورزشی افزود: ساخت این مجموعه از ۶ ماه پیش آغاز شده و در واقع ورزشگاه را از یک مکان متروکه در این مدت به ۷۰ درصد بهره‌برداری رسانده‌ایم.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تربیت بدنی و ورزش تصریح کرد: برای این مجموعه امکاناتی مانند سالن دارت، سونا و جکوزی، سالن چندمنظوره سرپوشیده، زمین چمن مصنوعی، سالن ورزش‌های رزمی و سالن تنیس روی میز در نظر گرفته‌ شده‌ است. این خدمات به صورت شبانه‌روزی به تمام کارکنان وزارت صمت ارائه می‌شود و حتی مسیری برای پیاده‌روی خانوادگی پرسنل هم در نظر گرفته‌ایم.

وی در پایان گفت: این مجموعه به نام شهید حججی نام‌گذاری شده‌ است. لازم می‌دانم از دستور مساعدت دکتر شریعتمداری، وزیر محترم جهت احداث این مجموعه و معاونین محترم، شجاعی برهان و الستی تشکر کنم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن