مسیر راهپیمایی وبرنامه‌های ۱۳ آبان شهرستان خنداب اعلام شد

34

جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت مراسم یوم الله ۱۳ آبان شهرستان خنداب با حضور اعضا در فرمانداری این شهرستان برگزار و مسیر راهپیمایی وبرنامه‌های ۱۳ آبان تصوب و اعلام شد.

دیدار با خانواده‌های شهداء، برگزاری مسابقه رهروان شهداء، چاپ نشریه، دیدار با امامان جمعه شهرستان، گلباران و عطر افشانی مزار شهداء توسط مسئولین از مهم‌ترین مصوبات این جلسه بود.

همچنین در این جلسه مسیر راهپیمایی در شهر خنداب به این صورت اعلام شد: شروع مراسم ساعت ۱۰ صبح از فرمانداری سابق و ادامه را هپیمایی در مسیر میدان طبیعت _ خیابان آیت الله غفاری _ خیابان امام حسین _ میدان امام حسین و در میدان امام حسین راهپیمایی پایان خواهد یافت.

مسیر راهپیمایی در شهر جاورسیان هم به این شرح اعلام شد: شروع مراسم ساعت ۱۰ صبح از بخشداری جاورسیان و ادامه راهپیمایی در مسیر میدان الغدیر _ میدان شهداء _ میدان امام حسین و در میدان امام حسین راهپیمایی پایان خواهد یافت.

دشمنی استکبار پایان پذیر نیست

حاجی علی بیگی فرماندار شهرستان خنداب در این جلسه با اشاره به آستانه ۴۰ سالگی انقلاب گفت:: دشمنی استکبار پایان پذیر نیست و ایران باید همیشه با قدرت در مقابل مستکبرین بایستد و ملت با تمام توان از کشور دفاع کند.

حاجی علی بیگی افزود: سند برجام سند رسوایی آمریکاست و روز ۱۳ آبان یک روز ملی است و با تاکید مقام معظم رهبری این روز بزرگ را گرامی خواهیم داشت.

ارسال یک پاسخ