حضور باشکوه مردم استان سمنان در راهپیمایی ۱۳ آبان

48

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از دامغان، راهپیمایان سمنانی امروز در راهپیمایی ۱۳ آبان تاکید کردند که فشارها و بدعهدی آمریکا ملت و مسئولان ما را متحدتر و منسجم‌تر می‌کند‌.

در شهرستان دامغان فرماندار این شهر در جمع باشکوه راهپیمایی کنندگان ۱۳ آبان ماه این یوم الله را یادآور سه واقعه مهم تاریخ انقلاب اسلامی خواند و اظهار داشت: ۱۳ آبان نقطه عطف درخشانی در تاریخ سراسر حماسه ایران اسلامی است.

علی اصغر مجد با بیان اینکه مبارزه ملت بصیر ایران با استکبار جهانی همواره ادامه داشته است، اضافه کرد: همانگونه که رهبر کبیر انقلاب اسلامی فرمودند، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان‌ماه ۵۸ انقلابی بزرگتر از انقلاب نخست ملت غیور ایران بود زیرا هیمنه پوشالی مستکبران عالم را فرو ریخت.

وی با تجلیل از حضور پرشور و شمار اقشار مختلف مردم دامغان در این راهپیمایی گفت: به فضل الهی امروز در سراسر کشور و این شهرستان شهیدپرور شاهد حضور حداکثری آحاد مردم هستیم که در واقع روحیه استکبار ستیزی مردم ما را به رخ جهانیان به ویژه ایادی نظام سلطه می‌کشد.

مجد با بیان اینکه عهدشکنی آمریکایی‌ها سبب وحدت و برادری و انسجام و تلاش بیش از پیش مسئولان و مردم ما برای رشد و توسعه کشور و حفظ دستاوردهای نظام اسلامی شده است، تصریح کرد: شیطان بزرگ می‌خواهد ۱۳ آبان را به خاطره تلخی برای ملت بزرگ ایران اسلامی بدل کند حال آنکه همانگونه که در تحریم نفتی ایران عملا شکست خوردند با هدایت رهبر معظم انقلاب و هوشیاری ملت باردیگر شاهد شکست قدرت رو به افول آمریکای جنایتکار خواهیم بود.

مردم مؤمن و ولایتمدار استان سمنان امروز همگام و همدوش با مردم سراسر کشور یوم‌الله ۱۳ آبان را گرامی داشتند. مردم استان سمنان همزمان با سراسر کشور در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در ۲۰ نقطه مختلف استان راهپیمایی می‌کنند.

راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان در سمنان رأس ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح از مسیر میدان سعدی به سمت میدان امام خمینی (ره) برگزار شد.

در شهرستان شاهرود ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه نیز مردم ازچهار راه معلم به‌ سمت خیابان ۲۲ بهمن راهپیمایی کردند و راهپیمایی ۱۳ آبان در دامغان از ساعت آغاز شده و مردم استکبارستیز دامغان از میدان شهداء به سمت مصلی نماز جمعه راهپیمایی کردند.

مسیر راهپیمایی شهرستان گرمسار را از میدان انقلاب اسلامی به سمت میدان امام خمینی(ره) بود و این راهپیمایی در گرمسار ساعت ۱۰ صبح آغاز شد.

مسیر راهپیمایی شهرستان مهدیشهر را از میدان شهدا بسمت خیابان شهید بهشتی و در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه و در شهرستان میامی نیز مردم صبح روز ۱۳ آبان از میدان بسیج به سمت آموزش و پرورش راهپیمایی کردند.

مسیر راهپیمایی شهرستان آرادان را از مسجد صاحب‌الزمان(عج) بسمت میدان امام خمینی(ره) بوده و در شهرستان سرخه نیز مردم از میدان شهید بهشتی به سمت حسینیه شهداء راهپیمایی کردند.

راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان ساعت ۱۰ صبح این روز از از امامزاده محمد(ع) به سمت میدان امام صادق(ع) برگزار شد و  مردم کلاته‌خیج، مجن، بیارجمند و رودیان نیز ساعت ۱۰ صبح به ترتیب در مسیرهای میدان امام حسین(ع) به سمت بهشت شهدای امام رضا(ع)، امامزاده ابراهیم(ع) به سمت گلزار شهدا، میدان قدس به سوی مسجد جامع و شهرداری رودیان به سمت گلزار شهدای این شهر راهپیمایی کردند.

راهپیمایی ۱۳ آبان در شهر امیریه از میدان شهداء به سمت حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه و در دیباج نیز راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح این روز از میدان امام خمینی(ره) به سمت درمانگاه دیباج برگزار شد.

راهپیمایی ۱۳ آبان از ساعت ۱۰ صبح این روز در شهرهای کلاته‌رودبار، شهمیرزاد، درجزین و ایوانکی  و نیز دهستان حسین‌آباد کالپوش در شهرستان میامی برپا شده و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده مردم کلاته‌رودباراز میدان شهداء به سمت میدان امام خمینی(ره) راهپیمایی کرده و شهمیرزادی‌ها و مردم درجزین نیز به ترتیب از مسجد اعظم دروازه به‌سمت میدام امام خمینی(ره) و از میدان شهدا به سوی مسجد امام حسین(ع) راهپیمایی کردند.

راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان در ایوانکی از مسجد جامع به سمت میدان امام خمینی(ره) این شهر و در حسین‌آباد کالپوش نیز از مسجد جامع به سمت مسجد امام حسن مجتبی(ع) برگزار شده است.

ارسال یک پاسخ