به هلاکت رسیدن ۱۸۰ تن از نظامیان ائتلاف سعودی در ساحل غربی یمن در ۴۸ ساعت گذشته

11

به هلاکت رسیدن ۱۸۰ تن از نظامیان ائتلاف سعودی در ساحل غربی یمن در ۴۸ ساعت گذشتهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، یحیی السریع، سخنگوی ارتش یمن، گفت ارتش و کمیته‌های مردمی یمن ضربات سنگینی به متجاوزان در منطقه ساحل غربی وارد کرده اند. السریع افزود در ۴۸ ساعت گذشته، صد و هشتاد تن از متجاوزان کشته و زخمی شده اند که سیزده تن از سرکردگان نیروهای متجاوز نیز در میان آنها هستند.

نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین بیست و یک زره پوش و خودروی نظامی را منهدم کردند.

سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن اعلام کرد: نیروهای دشمن به یک میدان مین در نزدیکی منطقه کیلو ۱۶ کشانده شدند که این امر منجر به هلاکت ده ها تن از آنها و فرار بقیه شد.

یحیی السریع خاطرنشان کرد: نیروهای دشمن تلاش می کردند که به سمت فرودگاه الحدیده و شمال منطقه کیلو ۱۶ پیشروی کنند اما با وجود حملات سنگین هوایی ائتلاف سعودی، تلاش متجاوزان برای پیشروی ناکام ماند. وی افزود: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن دو عملیات هجومی را در منطقه حیس و شرق فرودگاه الحدیده انجام دادند که در این دو عملیات شماری از نیروهای متجاوز کشته و زخمی شدند و بخشی از تجهیزات نظامی آنها منهدم شد.

ارسال یک پاسخ