شهید

دشمن از فرهنگ ایثار و شهادت جوانان این مرز و بوم می‌ترسد

دشمن از فرهنگ ایثار و شهادت جوانان این مرز و بوم می‌ترسد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایکنا از گیلان، سرهنگ مجید نیکویی، فرمانده انتظامی لنگرود صبح امروز، ۵ آذرماه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در دیدار با خانواده شهیدان «حمید و علی‌اصغر حبیبی»، «ناصر آل ابراهیم» و «عزیز الله فیضی» اظهار کرد: شهداء درس ایثار، مردانگی و از خودگذشتگی را به ما آموختند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه اقتدار و عزت امروز کشور، نتیجه پایمردی و جانفشانی‌های شهداء است، افزود: خانواده شهداء دارای قلبی سرشار از ایمان و روحی بزرگ هستند، که فرهنگ شهید و شهادت را در جامعه ترویج می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه شهداء الگوی واقعی صبر، استقامت، پایداری و حافظ ارزش‌های انقلاب و اسلام هستند، تصریح کرد: شهیدان با ایثار در راه اعتلاء امنیت و آرامش کشور عزیزمان، جان خود را خالصانه تقدیم کردند.

سرهنگ نیکویی با اعلام اینکه شهداء، سرمایه‌های گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، گفت: وظیفه ما این است از امنیتی که شهداء برای ما به ارمغان آورده‌اند پاسداری کنیم.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه دشمن از فرهنگ ایثار و شهادت جوانان این مرز و بوم می‌ترسد، خاطرنشان کرد: امروز افتخار ما این است که ادامه دهندگان راه شهداء هستیم و امیدواریم از امانت شهداء که همان امنیت پایدار در جامعه است به‌خوبی نگهداری کنیم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن