«صفارهرندی» از پویش روزه نجات در حمایت از مردم مظلوم یمن حمایت کرد

56

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو،  محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم پویش دانشجویی روزه نجات در جمع دانشجویان معتکف در مسجد دانشگاه تهران گفت: امروز اینجا آمده‌ام تا از شما حمایت کنم و فقط بگویم خیلی کار خوبی کردید.

وی افزود: عده‌ای تحت القائات و به نمایندگی از جامعه مدنی مطرح می‌کنند که چرا اصلا باید به یمن و مردمی که تحت ستم هستند کمک کرد؟ در واقع کار شما بدل این حرف هاست، البته شما یک نیت خدایی کردید و اثر روزه شما بسیاری از شبهات و مسائل را محو خواهد کرد.

صفارهرندی تصریح کرد:من به شما تبریک می‌گویم بابت داشتن این روحیه؛ رهبری درباره شهید حججی فرمودند که او حجت بود بر زمانه، بنده به تبعیت از همین صحبت عرض می‌کنم که شما حجت‌هایی هستید بر مسئولین و بزرگانی که گمان می‌کنند دوران این حرف‌ها گذشته است. شما نشان دادید که هنوز هستند جوان‌هایی که تا آخر پای این عرصه‌ها هستند.

وی تاکید کرد:البته مردم یمن باهوش هستند و موفقیت‌های زیادی در این عرصه به دست آورده‌اند. یکی از بزرگان تعریف می‌کرد که به یمنی‌ها اگر چیزی یاد بدهیم بهتر از آن را می‌سازند و به ما تحویل می‌دهند.

صفارهرندی اظهار داشت:متاسفم که غافل بودیم، ای‌کاش می‌توانستم حداقل یک روز را پا به پای شما روزه بگیرم.

ارسال یک پاسخ