شهید

امیر حاتمی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل اتکا: دشمنان نظام اسلامی معیشت و رفاه مردم را هدف گرفته اند

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی با حضور در جمع مدیران، مسئولان و کارکنان سازمان اتکا نقش این سازمان را در تأمین زنجیره غذایی و معیشت مردم و کارکنان نیرو‌های مسلح بسیار خطیر برشمرد و اظهار داشت: در بین فروشگاه‌های زنجیره ای، اتکا تنها فروشگاهی است که با افتخار کالا‌های صرفاً ایرانی را در مسیر تحقق بخشیدن به شعار (حمایت از کالای ایرانی) که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان یک اصل و یک راهبرد بیان فرمودند، سرلوحه کار و اشتغال خود قرار داده و تمام سعی اش این است که با ظرفیت‌های داخلی نیاز مشتریانش را مرتفع کند.

امیر حاتمی با بیان دو مسئولیت مهم وزارت دفاع در پشتیبانی از نیرو‌های مسلح گفت: یکی از رسالت‌های وزارت دفاع تأمین تسلیحات و تجهیزات و پشتیبانی دفاعی از نیرو‌های مسلح است که امروز با همت والای متخصصین صنعت دفاعی توانسته ایم زمان ایده تا محصول که موجبات عزت و اقتدار کشور را فراهم کرده است بسیار کوتاه کرده و به دستاورد‌های ارزشمندی در حوزه صنعت دفاعی دست یابیم.

وی با اشاره به حوزه «خدمات» به عنوان بخش دیگری از مسئولیت وزارت دفاع در پشتیبانی از سرمایه‌های انسانی نیرو‌های مسلح است افزود: نیرو‌های مسلح شامل رزمندگان بازنشسته، بسیجیان و جانبازان و خانواده معظم شهداء به عنوان بهترین وگرانبهاترین سرمایه‌های انسانی کشور شایسته دریافت بفاخرترین خدمات به لحاظ کمی و کیفی هستند.

امیر حاتمی با بیان اینکه خدمات خرسندساز به خانواده بزرگ نیرو‌های مسلح باید متکی بر یک نیازسنجی دقیق علمی از نیاز‌های جامعه هدف باشد، تصریح کرد: این خدمات باید در بهترین و شایسته‌ترین شکل و قالب توام باتکریم و ارزش و احترام به خادمین نظم و امنیت و دفاع از کشور و ملت تقدیم شود.

امیر حاتمی با بیان ارتقاء سطح زندگی عموم مردم نسبت به دوران قبل از انقلاب تأکید کرد: استاندارد‌های زندگی عموم مردم نسبت به دوران گذشته قابل مقایسه نیست و براین اساس حفظ و افزایش رضایتمندی استفاده کنندگان از سوی سازمان‌های خدماتی وزارت دفاع از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه خانواده بزرگ نیرو‌های مسلح همواره فعالیت‌ها و اقدامات وزارت دفاع را در حوزه‌های مختلف مدام ارزیابی می‌کنند، خاطرنشان کرد: نباید هیچ عزیزی از خانواده بزرگ نیرو‌های مسلح این علاقه یا میل را داشته باشد که اتکا را با هر فروشگاه زنجیر‌های دیگری مقایسه کند و این موضع به ذهنش خطور کند که جایی بهتر از اتکا می‌تواند به او خدمات دهد.

وزیر دفاع با اشاره به اینکه دشمنان نظام اسلامی امروز معیشت و رفاه مردم را هدف گرفته‌اند، تأکید کرد: سازمان‌های تأمین اجتماعی نیرو‌های مسلح و اتکا به عنوان سازمان‌های ارائه کننده خدماتِ انسانی، درمانی و مصرف، نقش مهمی در ارتقاء منزلت، معیشت وتأمین زنجیره غذایی نیرو‌های مسلح و کشور به عهده دارند.

وی با بیان اینکه «اتکا» به عنوان نمادی از نیرو‌های مسلح و به عنوان یک سازمان نمونه در حوزه مدیریت جهادی در معرض دید عموم مردم قرار دارد اظهار داشت: بسیار مهم است کالایی با کیفیت و بسته بندی مطلوب و با نهایت تکریم و احترام در اختیار کارکنان و نیرو‌های مسلح و عموم مردم عزیز قرار گیرد.

وزیر دفاع با بیان اینکه کشور امروز با شرایط خاصی به لحاظ اقتصادی روبرو است تأکید کرد: امروز حفظ رفاه مردم در اولویت اول ارکان و قوای نظام اسلامی قرار دارد و مدیران اتکا باید با فراهم نمودن دسترسی به خدمات سهل و آسان، فروش اینترنتی و خدمات غیرحضوری، افزایش سرانه معیشت، افزایش درآمد‌ها و توسعه زیرساخت‌های کشاورزی و دامی و صنعتی و افزایش نقدیندگی بتوانند در کمک به دولت و ملت نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

امیر حاتمی گفت: افزایش کیفیت، افزایش رضایتمندی از نگاه مشتری، انضباط مالی و اقتصادی از موارد بسیار مهمی است که کارکنان و مدیران اتکا باید بیش از پیش مد نظر قرار دهند.

در این مراسم، وزیر دفاع طی حکمی عیسی رضایی را به عنوان مدیر عامل سازمان اتکا منصوب و از خدمات محمد مهدی کربلایی تقدیر کرد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن